Kuchyňské studio Elektro Oáza Poděbrady

Infolinka kuchyňského studia: +420 325 600 340

Důvody, proč kuchyň z Elektro Oáza

  1. Největší prodejna elektro s dlouholetou tradicí.
  2. 5. let záruka na nábytek a doživotní záruka na kování Blum zdarma.
  3. Slevy až 40% na vybrané druhy zboží.
  4. Individuální přístup k zákazníkovi.
  5. Odvoz do 50 km zdarma.
  6. 3D vizualizace zdarma.
více informací

Vaši kuchyň Vám dodáme i na splátky!

Hallobank

Reference

14.10.2014

Dobrý den.
Ráda bych touto cestou poděkovala všem z Vašeho kuchyňského studia, kteří se podíleli na zpracování návrhu a realizaci zakázky výroby a montáže kuchyňské linky včetně vestavěných spotřebičů, jmenovitě paní Zuzaně Filipové, návrhářce kuchyňského studia, panu Martinu Svobodovi z centra vestavěných spotřebičů, panu Radovanu Bartošovi, instalace elektrospotřebičů, a panu Smajilu Širbičovi, který s nevšední precizností a smyslem pro detail realizoval montáž kuchyňské linky. Všechna naše společná setkání provázel vždy profesionální přístup, vstřícnost a odborná rada při zapracování případných změn. Výsledkem spolupráce s tímto realizačním týmem je kuchyňská linka dle našich představ, která s ohledem na skutečnost, že bydlíme v panelovém domě, kde nejsou realizační podmínky zrovna jednoduché, plně slouží našim potřebám. Kuchyňské studio společnosti Elektrooáza Maděra a Šípek, spol. s r. o., Poděbrady - Kluk mohu vřele doporučit nejen kvůli zmiňované stoprocentní spolupráci, ale i zvolenému dodavateli jednotlivých komponentů - německé společnosti Ballerina Küchen, jejíž produkt je kvalitou a designem vskutku nadčasový. Ještě jednou děkujeme za Vaši spolupráci a přejeme i další spokojené zákazníky.

Vanda Radechovská
Nymburk20.7.2014

Dobrý den, Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Zuzaně Filipové a jejím spolupracovníkům z Kuchyňského studia Elektro Oáza Poděbrady za výborně odvedenou práci při renovaci mé kuchyně. S vydatnou pomocí paní Filipové jsme navrhli kuchyň do všech detailů. Trpělivě několikrát předělávala 3D návrhy a posílala mi je emailem. Když bylo třeba, přispěla radou z praxe. Komunikace probíhala rychle a bezproblémově. Řemeslníci, kteří mi přijeli kuchyň namontovat, pracovali velmi precizně, čehož si opravdu cením. Renovace mé kuchyně proběhla zcela bez problémů a v přátelské atmosféře. Kuchyňské studio Elektro Oáza mohu všem zájemcům o novou kuchyň vřele doporučit.
Eva Mikšovská
Semice13.7.2014

Chtěla bych Vám touto cestou mnohokrát poděkovat a realizaci mého snu :-). Jsem velice, opravdu velice spokojená s kuchyňkou.Musím pět jen a jen chválu na paní Zuzku a celý její tým spolupracovníků, kteří pomáhali v realizaci. Velice milé a profesionální jednání. Neuvěřitelná obětavost a rychlost při vypracování návrhů a dolaďování mých výmyslů. Paní Zuzka má plnou hlavu výborných nápadů – bezvadná spolupráce!
Samotná montáž - instalace – jedna báseň. Nic nebyl problém, milimetrová přesnost, příjemné vystupování! Neuvěřitelně příjemný pán. Opět profesionál každým coulem a 100% přínos pro kuchyňské studio! Takových lidí potkávám opravdu pomálu.
Podtrženo sečteno – chválím, chválím a ještě jednou chválím. Všem Vám moc děkuji a přeji mnoho úspěchů v pracovním a osobním životě.
Salomon DanaSalomon DanaSalomon Dana
S pozdravem
Salomon Dana
Klipec


26.6.2014

Chtěl bych Vám a celému týmu touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci při navrhování a realizaci nové kuchyňské linky včetně všech doplňků a spotřebičů. Výběru kuchyně a kuchyňského studia, u kterého kuchyň objednám, jsem věnoval hodně času. U Vás jsem se setkal s opravdu profesionálním a přátelským přístupem. U Vás vše proběhlo dle mých představ a přání. Vždy okamžité reakce a vše zapracováno do kvalitního 3D návrhu s několika náhledy a novou kalkulací v rámci hodin. Dodání kuchyně přesně ve smluvený termín a montáž provedl velmi zkušený technik s milimetrovou přesností v rámci dvou dnů. S tak precizním přístupem při montáži jsem se dlouho nesetkal, nic nebyl problém a vše je perfektně a přesně smontováno. S celkovým zpracováním a kvalitou naší nové kuchyně jsem opravdu maximálně spokojen. Kuchyň přesně odpovídá původnímu 3D návrhu včetně barevného odstínu. Kuchyňské studio – Elekro Oáza mohu všem osobně doporučit.
Josef ZemánekJosef ZemánekJosef Zemánek
Josef Zemánek
Poděbrady

Dodáme Vám spotřebiče Vaší nové kuchyně od 13. předních světových výrobců: