Kuchyňské studio Elektro Oáza Poděbrady

Infolinka kuchyňského studia: +420 325 600 340

Důvody, proč kuchyň z Elektro Oáza

  1. Největší prodejna elektro s dlouholetou tradicí.
  2. 5. let záruka na nábytek a doživotní záruka na kování Blum zdarma.
  3. Slevy až 40% na vybrané druhy zboží.
  4. Individuální přístup k zákazníkovi.
  5. Odvoz do 50 km zdarma.
  6. 3D vizualizace zdarma.
více informací

Vaši kuchyň Vám dodáme i na splátky!

Hallobank

Pracovní desky

Pracovní deska je nejnamáhanější prvek kuchyně. Proto je důležité výběru desky věnovat zvýšenou pozornost. Možností je opět nepsočet:


Dle funkce se dělí na následující typy:

laminát

Lamino desky spadají do kategorie cenově dostupných řešení. Jsou povrchově upravené dřevotřískové desky s nalisovanou lamino folií. Na rozdíl i lamin použitých na výrobu nábytku se jedná o tvrzené laminát s mnohem větší odolností vůči opotřebení. Povrchová úprava je dále odolná vůči teplotám, krátkodobě vodě a chemikáliím používaným v domácnosti. Výhodou je snadná údržba a bezzápachovost. Do našich kuchyní montujeme lamino desky od firem Egger, Kronospan a Thermopal.

Laminát

umělý kámen

Umělý kámen se řadí do středního a vyššího segmentu kuchyní. Jedná se o směs kamenné drti a různých pojiv ( liší se dle výrobce). Materiál je pevný, houževnatý, odolný vůči otěru, neporézní, nenasákavý, hygienycký, snadno udržitelný, barevně stálý, nehořlavý, ale hlavně je snadno opravitelný.

Umělý kámen

kámen

Čistě přírodní materiál určený pro nejnáročnějšího zákazníka. Nabízíme žulové desky, nebo kámen Technistone. V obou případech se jedná o naprosté skvosty mezi všemi dnes dostupnými materiály.

Kámen

Dodáme Vám spotřebiče Vaší nové kuchyně od 13. předních světových výrobců: