Kuchyňské studio Elektro Oáza Poděbrady

Infolinka kuchyňského studia: +420 325 600 340

Důvody, proč kuchyň z Elektro Oáza

  1. Největší prodejna elektro s dlouholetou tradicí.
  2. 5. let záruka na nábytek a doživotní záruka na kování Blum zdarma.
  3. Slevy až 40% na vybrané druhy zboží.
  4. Individuální přístup k zákazníkovi.
  5. Odvoz do 50 km zdarma.
  6. 3D vizualizace zdarma.
více informací

Vaši kuchyň Vám dodáme i na splátky!

Hallobank

Sektorové kuchyně

MINImální cena MAXImální užitek. Kuchyně Minimax představují jednoduchý systém bloků a jednotlivě volitelných skříněk s ohledem na aktuální barevné trendy a design. Kuchyň si snadno sestavíte sami doma, skříňky jsou dodávané v kompletním balení vč. úchytek a kování. Systém umožňuje i zabudování vestavných spotřebičů (chladnička, varná deska, trouba, odsavač). Samozřejmostí je i široký výběr pracovních desek. Pokud patříte k lidem, kterým vyhovuje současný moderní design za přijatelné ceny, tak je tento systém ideálním řešením právě pro Vás …

Adéla

Korpusy kuchyně Adela jsou vyrobeny z laminované dřevotřískové desky. tloušťky 16 mm v barevném dekoru olše americká, ořech milano, dub tmavý. Dveře jsou vyrobeny z dřevovláknité desky - MDF plošným frézováním a následným vakuovým lisováním plastovou fólií. Tloušťka dveří je 16 mm. Dveře jsou vyráběny v barevných provedeních ořech milano a vanilka. Korpusy a dveře jsou baleny v jednom balíku spolu s potřebným kováním, podle barevných dekorů.
Adéla vanilkaAdéla vanilkaAdéla ořechAdéla barevného provedení dvířek

Jula

Korpusy kuchyně Jula jsou vyrobeny z laminované dřevotřískové desky tloušťky 16 mm v barevném dekoru olše americká, ořech milano, dub tmavý. Dveře jsou vyrobeny z dřevovláknité desky - MDF plošným frézováním a následným vakuovým lisováním plastovou fólií. Tloušťka dveří je 16 mm. Dveře jsou vyráběny v barevných provedeních ořech milano a vanilka. Korpusy a dveře jsou baleny v jednom balíku spolu s potřebným kováním, podle barevných dekorů.
Jula ořechJula olšeJula bukJula barevného provedení dvířek

Lina

Korpusy kuchyně Lina jsou vyrobeny z laminované dřevotřískové desky tloušťky 16 mm v barevném dekoru dub tmavý. Dveře jsou vyrobeny z dřevovláknité desky - MDF povrchově upravené foliováním. Tloušťka dveří je 16 mm. Dveře jsou vyráběny v barevných provedeních červená vysoký lesk, lila vysoký lesk a jasan Coimbra. Korpusy a dveře jsou baleny v jednom balíku spolu s potřebným kováním, podle barevných dekorů.
Lina lilacLina červenáLina červenáLina barevného provedení dvířek

Maja

Korpusy kuchyně Maja jsou vyrobeny z laminované dřevotřískové desky tloušťky 16 mm v barevném dekoru olše americká. Dveře jsou vyrobeny z laminované dřevotřískové desky tloušťky16 mm. ve vanilkovém provedení. Vertikální hrany dveří jsou hraněné softovou hranou v barevném dekoru buk 04, olše americká, hruška polní, ořech milano. Korpusy a dveře jsou baleny v jednom balíku spolu s nezbytným kováním.
Maja vanilkaMaja vanilkaMaja vanilkaMaja barevného provedení dvířek

Nela

Korpusy kuchyně Nela jsou vyrobeny z laminované dřevotřískové desky tloušťky 16 mm v barevném dekoru olše americká, buk 04, ořech milano, dub tmavý. Dveře jsou vyrobeny z laminované dřevotřískové desky tloušťky 16 mm. v provedení buk 07, vanilka, olše americká, Dakar, červená, Woodline creme, jasan Coimbra. Korpusy a dveře jsou baleny v jednom balíku spolu s nezbytným kováním.
Nela bukNela ořech/milanoNela červenáNela barevného provedení dvířek

Rena

Korpusy kuchyně Rena jsou vyrobeny z laminované dřevotřískové desky tloušťky 16 mm, v barevném dekoru vanilka a grafit. Dveře jsou vyrobeny z dřevovláknité desky - MDF povrchově upravené foliováním. Tloušťka dveří je 16 mm. Dveře jsou vyráběny v barevných provedeních Woodline creme / Woodline mokka, loire oak 3SC/baklažán, jasan Coimbra a bílá křída / grafit. Korpusy a dveře jsou baleny v jednom balíku spolu s potřebným kováním, podle barevných dekorů.
Rena bílá křída/grafitRena vanilka woodlineRena grafit olšeRena barevného provedení dvířek

Dodáme Vám spotřebiče Vaší nové kuchyně od 13. předních světových výrobců: